Gminny Klub Senior+

logo programu senior plus

logo Klubu Seniora

 

Informacja o wysokości dofinansowania z środków budżetu państwa na rok 2024

plakat Program Senior+ 2024

 

 

Rekrutacja na 2024 rok do "Gminnego Klubu Senior+ w Bykowie" (***ZAKOŃCZONA***)

Jeżeli jesteś osobą w wieku 60+, nieaktywną zawodowo, jesteś mieszkańcem Gminy Długołęka, pragniesz integracji i aktywizacji społecznej poprzez tworzenie więzi społecznych oraz aktywnego spędzania wolnego czasu, a stan zdrowia pozwala Ci na uczestnictwo w zajęciach ZOSTAŃ UCZESTNIKIEM GMINNEGO KLUBU SENIOR+

Korzystanie z oferty Klubu jest nieodpłatne. Zapewniamy transport z miejsca zamieszkania do Klubu. W Klubie realizowane są zajęcia: kulturalne, rekreacyjne, ruchowe, rękodzielnicze, edukacyjne i kulinarne. 

Aby wziąć udział w rekrutacji do Klubu należy wypełnić deklarację uczestnictwa wraz z załącznikami, które dostępne są poniżej lub zgłosić się po dokumenty do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Długołęce, ul. Szkolna 40A (od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30). W rekrutacji zostanie wyłonionych 15 osób. Zgłoszenie deklaracji kandydata na uczestnika Gminnego Klubu Senior+ nie jest gwarancją uczestnictwa w zajęciach. Pierwszeństwo udziału w Gminnym Klubie Senior+ w Bykowie ma kolejność zgłoszeń. Rekrutacja trwa do 30 listopada.

Szczegółowych informacji dotyczących Klubu Senior+  można uzyskać telefonicznie pod numerem 660144051 lub 713152050 bądź w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Długołęce. Zapraszamy!

Klub Senior+ w Bykowie jest współfinansowany w ramach Programu Senior+ na lata 2021-2025 realizowanego przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej.

 

Projekty

Strony w dziale: